Titles you rated
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
HavocRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
LionRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Blue BeetleRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0