Movies
Ratings
424
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0