Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
TekkonkinkreetRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0