Movies
Ratings
350
Crazy Samurai MusashiRated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 1.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
30 Days of NightRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Two Cops 2Rated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
Another FamilyRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 0.5