Movies
Ratings
155
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0