Series
Ratings
59
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
The Cravings Season 2Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0