Titles you rated
- Love at the CrossroadsRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
Foxy FestivalRated ★ 3.0
Romantic HeavenRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0- Green DaysRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Rent-a-CatRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0