Titles you rated
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Twelve KingdomsRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Outstanding WomanRated ★ 1.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hip Hop TeacherRated ★ 1.0
Be PositiveRated ★ 2.0
You Drive Me CrazyRated ★ 0.5
Let's Walk TogetherRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0