Movies
Ratings
276
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
No.3Rated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5