Titles you rated
BurntRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0