Movies
Ratings
45
The Boss BabyRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5