Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 2.5
It's NightRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
High CookieRated ★ 1.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5