Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Richard JewellRated ★ 3.5