Series
Ratings
149
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5- Paper CraneRated ★ 3.5
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
- LA ArirangRated ★ 4.5
- Run HanyRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0