Movies
Ratings
470
The WhaleRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
Back in ActionRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
WildlifeRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0