Series
Ratings
57
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5