Movies
Ratings
493
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5