Movies
Ratings
103
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0