Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Downside UpRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Electric StateRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5