Series
Ratings
165
VincenzoRated ★ 2.5
DC's Legends of TomorrowRated ★ 2.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
RatchedRated ★ 3.5
ChambersRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5