Movies
Ratings
991
Wonder WomanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
Power RangersRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
The CongressRated ★ 3.5