Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0