Titles you rated
21Rated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
Parallel LifeRated ★ 1.5
Public EnemiesRated ★ 3.0
The Space Between UsRated ★ 3.0
HugoRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
FrankenweenieRated ★ 2.5
HostelRated ★ 2.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5