Series
Ratings
16
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0