Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0