Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
EvolutionRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.5
Riders of JusticeRated ★ 3.0
Cartel LandRated ★ 4.0
Shining Star: The Birth of New Luna-QueenRated ★ 1.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 1.0
Zorori the Naughty Hero: The Secret of Double ZRated ★ 1.0- Planet Dinosaurs_New GiantsRated ★ 1.0
The Angel in the ClockRated ★ 1.0
DefianceRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0