Series
Ratings
41
A Sign of AffectionRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
WayneRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Deca-DenceRated ★ 4.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 3.5- Black BulletRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0