Titles you rated
I Am Number FourRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0