Series
Ratings
208
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Marriage ContractRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
MamaRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5