Titles you rated
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 1.5
JumperRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0