Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Journey's EndRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
True GritRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5