Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5