Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0