Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
SpyRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5