Movies
Ratings
83
A Hard DayRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
The ClassRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0