Movies
Ratings
431
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0