Titles you rated
HarbinRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
GeostormRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
MorbiusRated ★ 2.0
47 Meters DownRated ★ 2.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Under ParisRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Red OneRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0