Titles you rated
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5