Movies
Ratings
803
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0- Shinbi's Haunted House: The Dimension Ghost and the Seven WorldsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
A LoveRated ★ 1.5
FriendRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0