Titles you rated
The MasterRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
CureRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5