Titles you rated
Secret LoveRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Mr. BackRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5