Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 1.5
Horror StoriesRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.5
Saw VIRated ★ 1.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5