Series
Ratings
19
Emily in ParisRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0