Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
GlassRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0