Titles you rated
C'est Si BonRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 2.0