Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
High & Low The MovieRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5