Movies
Ratings
40
HarmonyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0