Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0