Movies
Ratings
103
New WorldRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
NanaRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Love So DivineRated ★ 2.0
TedRated ★ 1.5
AliensRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Fallen AngelsRated ★ 2.0
Finding ForresterRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 0.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
1 Litre of TearsRated ★ 1.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 1.0