Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 2.5
The HuntRated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 5.0